Prologix випускає нову лінійку DDR!

Monday, May 20, 2024

Prologix, девіз якого полягає в "надавати клієнтам якісний продукт за невисоку вартість", представляє запуск нової лінійки DDR пам'яті.

Лінійка ОЗП складається з трьох моделей DRAM-пам'яті у двух форматах: DDR3 та DDR4, а також двох форм-факторах: для стаціонарних комп'ютерів (UDIMM) та ноутбуків (SO-DIMM). З таким великим різноманіттям моделей і їх характеристиками, користувачі зможуть легко підібрати оперативну пам'ять для вирішення своїх задач.

  • Оперативна пам'ять DDR3 ідеально підходить для модернізації та ремонту застарілих комп'ютерів та ноутбуків. В лінійку входять моделі з об'ємом пам'яті 4 Гб та 8 Гб, з частотою 1600 МГц.
  • Оперативна пам'ять DDR4 підходить для більш сучасних завдань: створення нових і потужних комп'ютерів, включаючи ігрові, а також для апгрейду офісних ПК. Лінійка має моделі з об'ємом пам'яті 4 Гб, 8 Гб та 16 Гб, з різними частотами: 2400 МГц, 2666 МГц та 3200 МГц.

Модулі оперативної пам'яті від Prologix, як DDR3, так і DDR4, поділені на дві групи за їх форм-фактором: UDIMM та SO-DIMM.

  • UDIMM модулі призначені для використання у стаціонарних ПК та повнорозмірних системах. Вони забезпечують високу продуктивність для роботи з великими обсягами даних і сумісні з материнськими платами різних популярних форматів, таких як ATX, mini-ATX, micro-ATX, E-ATX та інші.
  • Модулі форм-фактору SO-DIMM призначені для використання у ноутбуках, міні-ПК та інших компактних пристроях, де обмежений простір для встановлення компонентів.

Також сьогодні модулі оперативної пам'яті Prologix мають одну з найкращих цін на ринку, враховуючи їхню високу якість. Ретельно розроблені та протестовані, вони забезпечать стабільну та довговічну роботу комп'ютера чи ноутбука.