Моноблок Prologix PLP61024 (PLP61024.I131.8.S2H2.WP11.1207) Black
Моноблок Prologix PLP61024 (PLP61024.I131.8.S2H2.WP11.1207) Black; 23.8" / 1920х1080 / IPS / Windows 11 Pro / Intel Core i3-13100 / 3.4 - 4.5 ГГц / DDR4 / 8 ГБ / SSD + HDD / 240 ГБ / 2 ТБ / Intel UHD Graphics 730 / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Bluetooth 5.2 / 1000 Мбіт/с / 5 МП / 120 Вт / чорний
0 Відгук (и) Залишити вiдгук
Наявність : Немає на складі
Виробник : ProLogix
SKU : PLP61024.I131.8.S2H2.WP11.1207
Товару немає в наявностi
Способи оплати:
  • Готівкова оплата
  • Безготівковий розрахунок
Доставка: 1-3 дні. Вартість доставки визначається тарифами перевізника.
Гарантія: 36 міс
Обмін і повернення: 14 днів
Процесор
Серія процесора Intel Core i3
Модель процесора Intel Core i3-13100
Кількість ядер 4
Базова частота процесора 3.4 - 4.5 ГГц
Дисплей
Діагональ екрану 23.8"