Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Prologix Black (PRO32GB6000B5K)
1 Відгук (и) Додати відгук
Наявність : В наявності
Виробник : ProLogix
SKU : PRO32GB6000B5K
Способи оплати:
  • Готівкова оплата
  • Безготівковий розрахунок
Доставка: 1-3 дні. Вартість доставки визначається тарифами перевізника.
Обмін і повернення: 14 днів
Гарантія: 12 міс
Призначення
Призначення для ПК
Тип
Тип оперативної пам'яті DDR5
Показати всі характеристики
"
Потужність, яка вражає
32 ГБ (2×16 ГБ) — ідеальний обсяг для будь-яких завдань, від високонавантаженого рендерингу до кіберспортивних баталій. Частота 6000 МГц забезпечує блискавичний обмін даними та миттєвий відгук, роблячи вашу систему швидкою та чуйною. А завдяки оптимізованій напрузі 1.35В ви отримуєте максимальну продуктивність без зайвого енергоспоживання.