Акумуляторна батарея Prologix 12V 75AH (PL12-75GEL) GEL
1 Відгук (и) Додати відгук
Наявність : В наявності
Виробник : ProLogix
SKU : PL12-75GEL
Способи оплати:
  • Готівкова оплата
  • Безготівковий розрахунок
Доставка: 1-3 дні. Вартість доставки визначається тарифами перевізника.
Обмін і повернення: 14 днів
Гарантія: 24 міс
Тип
Тип АКБ GEL
Фізичні характеристики
Ширина 173 мм
Довжина 330 мм
Висота 170 мм
Колір білий
Вага 20.8 кг
Показати всі характеристики
Інструкція з використання: Тисність тут
Напишіть власний відгук
Існуючі відгуки
Guest | 07.10.2024 21:40
Чи був цей огляд корисним? / (0/0)